Väikekallur

 

 

Väike kallur - pisike, aga tubli abimees väiksemate koguste transportimisel!

Väikekallur on hea ja mugav lahendus kliendile, kes vajab abi erinevate väiksemate koguste ehitusmaterjalide või muude materjalide transportimisel. Väikekalluri eelisteks on eelkõige mugavus, lihtsus ja täpsus.

Tutvu meie erinevate väikekallurite omadustega ja leia just endale sobivaim väikekallur! Hetkel pakume kahe erineva kandevõimega väikekallurit, olenevalt töö iseloomust ja transporditava materjali kogusest.

Väikekallur on väikseim meie poolt pakutav sõiduk, mis on sobiv eelkõige siis, kui töö iseloomu puhul ei ole oluline suurte koguste materjali transportimine, vaid materjali täpne paigutamine ja sõiduki juurdepääs ka raskesti ligipääsetavatele asukohtadele, kuhu suurem kallur ei pääse.

6-tonnise kandevõimega kallur on oma olemuselt väiksem kallur kuid võimaldab teostada mahukamaid töid ja transportida suuremaid koguseid. Kuigi 6-tonnise kandevõimega kallur ei oma nii head manööverdamisvõimet kui kõige väiksem kallur, pääseb ta ikkagi kitsamatesse kohtadesse kui näiteks raskeveok.

Miks eelistada väikekallurit?

  • Väga hea manööverdamisvõime - Tänu sõiduki väiksematele mõõtmetele ja heale manööverdamisvõimele, pääseb väikekallur hõlpsalt ka kitsastesse kohtadesse, kuhu suurema sõidukiga oleks rakse või isegi võimatu ligi pääseda.
  • Väikesed kogused – Vahel võib vaja minna vaid väike kogust mõnda materjali, mille tarnsportimine suure sõidukiga ei oleks sihtotstarbekas ning oleks oluliselt kulukam kui väikekalluriga. Seega on väikekallur ideaalne abimees, kui on vaja transportida väikest kogust materjali. 
  • Sõiduki kerge kaal - tihti võib suuremate kallurite kasutamise korral töö käigus pinnas/sillutiskivi kahjustada saada. Väikekalluri kasutamine aitab seda probleemi vältida.
  • Täpsus - väikekalluriga on võimalik transportida väga täpseid koguseid, mis teeb töö maksimaalselt efektiivseks, võimaldades kallutada materjali just Teie soovitud asukohta. Nii ei teki enamasti vajadust vedada materjali käsitsi või käruga soovitud sihtkohta. 
  • Hea ligipääs – väikekallurite üheks tugevuseks on see, et nad pääsevad ligi ka veoauto keelualadele.
  • Soodne - Transport väikekalluriga on võrreldes suuremate kalluritega oluliselt soodsam ja ökonoomsem!

Leidsid enda jaoks sobiliku lahenduse?

Liitu meie uudiskirjaga »