VISA MASTERCARD Swedbank SEB LHV EVL
KalenderE - R, 09:00 - 17:00
E-postinfo@isekallur.ee
TelefonEraklient: 5661 2331
TelefonÄriklient:  5699 8014
Facebook Instagram LinkedIn Ostukallur

Mulla müük

Muld

Sõelutud mulla müük  

Sõelutud muld ehk haljastusmuld on kvaliteetne sõelutud põllumuld, mis sobib ideaalselt erinevateks haljastustöödeks. Mulla koostis erineb tema sõelumise kohast ehk on liivakamad, savikamad, huumuselisemad mullad. Sõelumispiirkonnas võib mulla tekstuur ja koostis olla erinevad 5m kagusel ja vastavalt kaevandatavale maakihi sügavusele. Samuti vahelduvad sõelumiskohad aastaringselt vastavalt mulla kvaliteedile, saadavusele ja asukohale. Loodusliku mulla tellimisel peab arvestama, et kuigi materjali üle teostatakse pidavat kontrolli ja muld on läbi sõelutud, siis võib paratamatult suure ekskavaatoriga kaevandamisel sattuda maapõuest kaasa kive või vana klaastaarat, mis sõelumisel puruneb ning seetõttu paiskub laiali juba varem puhtana olnud mulla peale. Õnneks on sellised juhud pigem harvad - circa ühel koormal 50st.  Siiski peab suures koguses mulla tellimisel arvestama, et loodusliku mulla näol ei ole tegu täiesti ideaalse ja puhta süsimusta lisaainetega tootega, mis on müügil ehituspoodides 5L-60L kottide kaupa, mille hind on pea sama tonni kaupa ostetava mulla hinnaga. Soovi korral saavad kliendid alati käia mulda ise eelnevalt vaatamas.


Täitemulla müük

Täitemulla näol on tegu on mulla väljakaevega ehk mulla jääkidega. Muld on sõelumata ja võib, võrreldes tavalise sõelutud mullaga, sisaldada rohkem kive, kile, oksi, klaasikive, mis on maapõuest mullaga kaasa tulnud. On tihedam kui tavaline sõelutud muld. Seetõttu sobib ideaalselt eelkõige kasutamiseks aukude täitmiseks või enne haljastusmullaga muru külvamist pinnase tõstmiseks. Täitemulda ei pruugi koguaeg saadaval olla, seetõttu toome seda päringu peale.


Tallinna Vee muld

Tallinna Vee Haljastusmuld on kõrge toiteväärtusega muld, mis saadakse reoveesette töötlemisel. Tallinna vee muld on sobilik haljastus- ja täitetöödeks. NB! Ei ole sobilik viljade kasvatamiseks! Materjali tarnime päringu peale, e-poest tellimine ei ole võimalik.

 

Mulla ja turba segu

Materjal on segu 70% turvast, millele on segatud juurde ka 30% mulda. Turbase mulla segu on õhulisem kui tavaline sõelutud muld. Kuna materjali sõelutakse läbi kartuli sõela võib toode sisaldada kive, kile, oksi klaasikive, mis on maapõuest mullaga kaasa tulnud. Sobib kasutamise pinnase tõstmiseks või muru külvamiseks pinnase kvaliteedi tõstmiseks. Materjali tarnime päringu peale, e-poest tellimine ei ole võimalik.

question Ei leidnud soovitud materjali või soovid suuremat kogust? Saada päring »