Liiva müük

Liivakasti liiv

Isekallur pakub väiketarbijale Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses liiva müüki koos transpordiga. Meie tootevalikus on ehitusliiv, liivakasti liiv, täiteliiv ja sõelutud liiv.

Liiv on peeneteraline sete, mille koostisesse kuuluvad põhiliste mineraalidena kvartsi, päevakivi jt osakesed. Liiv on väga laialt kasutatav maavara, mida leiab Eestis peaaegu kõikjalt. Suurim nõudlus liiva järgi on ehitusessektoris, kus liiva kasutatakse mörtide valmistamisel, betooni, raudbetooni ja asfaltbetooni täiteks, täitematerjalina teedeehituses ja lisandina tsemenditööstuses. Aiapidajale sobib liiv hästi nii liivakastitäiteks kui sillutiskivide paigaldamiseks.


Ehitusliiva müük
Ehitusliiv on liiv, mis ei sisalda liiga peeneid ega jämedaid terasid ning milles puudub orgaanika. Ehitusliiv on ideaalne materjal erinevate ehitusega seotud tegevusteks, sh tsemendi ja mördi valmistamiseks, betooni täiteks, teedeehituseks, sillutiste rajamiseks jpm.

Liivakasti liiva müük
Liivakasti liiv sobib hästi laste mänguväljaku ehitamiseks. Ostes liivakasti liiva tuleb kliendil lähtuda järgmistest parameetritest: 1,5 x 1,5 meetrit ja 25 sentimeetrit kõrge liivakasti täiteks on vaja koguseliselt umbes 0,5 kuupmeetrit ehk umbes 0,84 tonni liiva. Liiva erikaal on umbes 1m3=1,3-1,4 tonni. Kui kahtled, kui palju liiva on vaja kindla liivakasti täiteks, võta ühendust Isekalluri klienditeenindusega!

Täiteliiva müük
Täiteliiv on liiv, mis ei vasta eelpool nimetatud ehitusliiva nõuetele. Täiteliiv sobib hästi kohtadesse, kus liiva kvaliteet ei oma suurt tähtsust. Täiteliiva kasutatakse näiteks vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitrasside täiteks ja haljastusel teede ja platside aluse täitematerjalina.

Sõelutud liiva müük
Sõelutud liiv on liiva kuivatamise ja sõelumise teel saadud ühtlase koostisega liiv, kust on eemaldatud kivid, savi ja orgaanika. Sõelutud liiv on oma olemuselt kvaliteetsem ja peeneteralisem. Sõelutud liiva kasutatakse ka puiste- ja täitematerjalina teetöödel.

question Ei leidnud soovitud materjali või soovid suuremat kogust? Saada päring »