VISA MASTERCARD Swedbank SEB LHV EVL
Facebook Instagram LinkedIn Ostukallur
KalenderE - R, 09:00 - 17:00
E-postinfo@isekallur.ee
TelefonEraklient: 5661 2331
TelefonÄriklient:  5699 8014

Killustik

 

Killustiku müük Tallinnas ja Harjumaal ning selle lähiümbruses. Osta killustik koos transpordiga!

Killustik on kivimist (paekivist, graniidist) purustamise ja sõelumise teel saadud ehitusmaterjal. Killustik on väga laialt kasutatud materjal maailmas. Eestis toodetakse killustikku peamiselt paekivist ja koguseliselt mitmeid miljoneid kuupmeetreid aastas. Killustikku kasutatakse suures osas aluspinnasena asfalti tootmisel, kõnniteede, platside ja vundamentide ehitusel ning ehitustöödes näiteks betoonsegude valmistamisel. Killustiku valimisel mängib olulist rolli killustiku fraktsioon ehk killustiku suurus. Suurema fraktsiooniga killustikku kasutatakse kohtades, kus on suurem koormus; väiksemaid fraktsioone aga rohkem kodustes tingimustes, kus puudub oht läbivajumiseks. Graniitkillustik on võrreldes tavalise paekivikillustikuga vastupidavam ja ei tekita tolmu, mistõttu kasutatakse graniitkillustikku eelkõige dekoratiivse elemendina aiatöödel ja erinevate platside ning teeradade rajamisel.

Jämekillustik

Jämekillustikku toodetakse paekivimist purustamise ja sõelumise teel. Jämekillustiku puhul on tegemist 3-6cm suuruse killustikuga, mida kasutatakse aluskihina ja täiteks kõrge läbivajumisohuga kohtades. Meie tootevalikust leiab 32-64mm fraktsiooniga jämekillustikku ja 0-500mm ehituspaasi, mida kasutatakse tagasitäiteks.

Keskmine killustik

Keskmine killustik on pisut peenemateralisem killustik kui jämekillustik. Keskmine killustik sobib hästi näiteks vundamendipadja ehitamiseks, vihmavee ärajuhtimiseks ümber maja ja toestavaks täitematerjaliks sillutiste all. Meie tootevalikust leiab 16-32mm fraktsiooniga keskmist killustikku.

Peenkillustik

Peenkillustik sobib kasutamiseks sillutiste aluspinnasena, on oluline koostisosa betooni segamisel ja asfalti tootmisel. Kattematerjalina kasutatakse peenkillustikku erinevate platside või jalgradade rajamisel. Meie tootevalikust leiab 4-16mm ja 8-16mm fraktsiooniga peenkillustikku.

Graniitkillustik

Graniitkillustik on väga vastupidav ja esteetiline killustik, mis sobib ideaalselt haljasalade dekoreerimiseks või erinevate kõnniteede ja platside rajamiseks. Graniitkillustik on tubli abiline haljastustöödel, kuna loob püsiva pinnase ning annab haljastusele viimistletud ja esteetilise mulje. Talvistes tingimustes kasutatakse graniitkillustikku ka teedel esineva libeduse tõrjeks. Meie tootevalikust saab graniitkillustikku valida 16 erineva värvi ja suuruse vahel.

question

Vali materjal ja telli

Paekillustiku segu 0-31.5/32mm

Paekillustiku segu 0-31.5/32mm

15,00 € /tonn

Telli

Killustik 0-31.5/32 mm segu on keskmise killustiku ja tuha segu. Aluseehituseks sobiv segu.

Paekillustiku segu 0-63 mm

Paekillustiku segu 0-63 mm

15,00 € /tonn

Telli

Killustik 0-63 mm segu on suurema killustiku ja tuha segu. Sobib alustee ehituseks.

Paekillustik 4-8 mm

Paekillustik 4-8 mm

19,00 € /tonn

Telli

Paekivikillustik 4-8 mm on peenikene killustik, mida kasutatakse erinevate platside või jalgradade rajamisel.

Paekillustik 4-32mm

Paekillustik 4-32mm

18,00 € /tonn

Telli

Meie tootevalikust leiab 4-32mm fraktsiooniga killustikku. See killustik sisaldab nii peenemat kui ka jämedamat materjali kuid ei sisalda tuhka ja seetõttu sobib hästi näiteks täiteks või aluste ehitamiseks.

Paekillustik 4-63/64mm

Paekillustik 4-63/64mm

18,00 € /tonn

Telli

Meie tootevalikust leiab 4-63/64mm fraktsiooniga killustikku. See killustik sisaldab nii peenemat kui ka jämedamat materjali kuid ei sisalda tuhka ja seetõttu sobib hästi näiteks täiteks või aluste ehitamiseks.

Äärekivi betoon C8/10

Äärekivi betoon C8/10

145,20 € /kuupmeeter

Telli

Poolkuiv äärekivi betoon märgisega B10/ M150/ C8/10. Kasutatakse äärekivide ja tänavakivide paigaldamisel.

Ehituspaas 0-300 mm

Ehituspaas 0-300 mm

13,00 € /tonn

Telli

Paekivi täitematerjal. Sobib esmaseks vundamendi tagasitäiteks.

Ehituspaas 0-500 mm

Ehituspaas 0-500 mm

15,25 € /tonn

Telli

Paekivi täitematerjal. Sobib esmaseks vundamendi tagasitäiteks.

Maakivi 300-600 mm

Maakivi 300-600 mm

29,00 € /tonn

Telli

Maakive kasutatakse laialdaselt ehitusmaterjalidena aedade, vundamentide ehituses nende vastupidavuse ja loodusliku ilu tõttu. Need moodustavad aluse kivimüüridele, silladele ja teedele ning pakuvad kaunist ja funktsionaalset lahendust maastikukujunduses. Sobivad ka dekoratsiooniks.

question Ei leidnud soovitud materjali või soovid suuremat kogust? Saada päring »