VISA MASTERCARD Swedbank SEB LHV EVL Gasell
  E-R 9:00 - 17:00      +372 5699 8014      info@isekallur.ee   

Teie tellimus

OstuKallur
 

Lumekoristus

Lumerohked talved on küll maagiliselt ilusad, kuid toovad alati kaasa küsimuse, mida selle meeletu lumekogusega peale hakata. Puhastamata kõnniteed, hoovid või parklad muudavad igapäevaelu äärmiselt raskeks. Eriliselt ohtlikud on aga puhastamata katused ja katusenurkadesse tekkinud jääpurikad, seda nii jalakäijatele, autodele kui hoonetele. Tavalisele katusekonstruktsioonile võib olla ohtlik juba 30cm paksune lumekiht, mis lume sulamise korral veel raskemaks muutub. Sellistel puhkudel on lumekoristus, katuste lumest puhastamine ja jääpurikate eemaldamine lausa eluliselt vajalik teenus.

 

Isekallur pakub soodsat ja mugavat lumekoristust, katuste lumest puhastamist ja jääpurikate eemaldamist väiketarbijale. Teenust teostame kõikvõimalike masinatega, sh väike- ja suurkalluriga, miniekskavaatori ja kõrvtõstukiga. Meie jaoks pole katuste puhastamine lumest ega jääpurikatest mingi probleem!

 

Parima hinna saamiseks võta meiega ühendust!


  Saada hinnapäring siit
  IseKallur.ee | Kalluri teenused

Isekalluri teenused on suunatud väiketarbijale, kellel puudub vajadus liiga suure koguse mulla, liiva vm materjali ostmiseks. Kõik portaalis müüdavad materjalid pärinevad vaid sertifitseeritud tarnijatelt ja karjääridest.