VISA MASTERCARD Swedbank SEB LHV EVL Gasell

Mulla müük

Sõelutud muld ja mulla transport

Sõelutud muld on sõelutud põllumuld, mis sobib ideaalselt erinevateks aia- ja haljastustöödeks. Mulla koostis erineb tema sõelumise kohast ehk on liivakamad, savikamad, huumuselisemad mullad. Sõelumispiirkonnas võib mulla tekstuur ja koostis olla erinevad 20m kagusel ja vastavalt teda kaevandatavale maakihi sügavusele. Samuti vahelduvad sõelumiskohad aastaringselt vastavalt mulla kvaliteedile, saadavusele ja asukohale. Loodusliku mulla tellimisel peab arvestama, et kuigi materjali üle teostatakse pidavat kontrolli ja muld on läbi sõelutud, siis võib paratamatult suure ekskavaatoriga kaevandamisel sattuda maapõuest kaasa pisemaid kive või vana klaastaarat, mis sõelumisel puruks lüüakse ning seetõttu paisatakse laiali ka segamini juba varem puhtana olnud mulla peale. Õnneks on sellised juhud pigem harvad - circa ühel koormal 50st.  Siiski peab suures koguses mulla tellimisel arvestama, et loodusliku mulla näol ei ole tegu täiesti ideaalse ja puhta süsimusta lisaainetega tootega, mis on müügil ehituspoodides 5L-60L kottide kaupa, mille hind on pea sama tonni kaupa ostetava mulla hinnaga, mis tuleb otse loodusest sellisel kujul nagu ta on. Soovi korral saavad kliendid alati käia mulda ise eelnevalt vaatamas.

 

Tallinna Vee muld

Tallinna Vee Haljastusmuld on kõrge toiteväärtusega muld, mis saadakse reoveesette töötlemisel. Tallinna vee muld on sobilik haljastus- ja täitetöödeks. NB! Ei ole sobilik viljade kasvatamiseks! 

 

Mulla ja turba segu

Materjal on segu 70% turvast, millele on segatud juurde ka 30% mulda. Turbase mulla segu on õhulisem kui tavaline sõelutud muld. Kuna materjali sõelutakse läbi kartuli sõela võib toode sisaldada kive, kile, oksi klaasikive, mis on maapõuest mullaga kaasa tulnud. Sobib kasutamise pinnase tõstmiseks või muru külvamiseks pinnase kvaliteedi tõstmiseks.


  Tutvu toodete ja transpordiga siin
  IseKallur.ee | Kalluri teenused

Isekalluri teenused on suunatud väiketarbijale, kellel puudub vajadus liiga suure koguse mulla, liiva vm materjali ostmiseks. Kõik portaalis müüdavad materjalid pärinevad vaid sertifitseeritud tarnijatelt ja karjääridest.