VISA MASTERCARD Swedbank SEB LHV EVL Gasell
  E-R 9:00 - 17:00      +372 5699 8014      info@isekallur.ee   

Teie tellimus

OstuKallur
 

Mulla müük

Isekallur pakub väiketarbijale Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses mulla müüki koos transpordiga.

Muld on üks hinnalisemaid loodusressursse, mille eesmärgiks on luua sobilik keskkond taimede kasvamiseks ja nende varustamine vajalike mineraalide ja toitainetega. Tänapäeval leiab muld kasutust nii ehituse kui koduhoovis tehtavatel aiatöödel. Majaomanikule on muld asendamatu abiline hoovi haljastusel, sh pinnase silumisel ja tasandamisel, muru, istutusalade, lillepeenarde rajamisel jpm.

 

Sõelutud muld
Sõelutud muld on sõelutud põllumuld, mis sobib ideaalselt erinevateks aia- ja haljastustöödeks. Oma omadustelt on sõelutud muld ideaalne erinevateks haljastustöödeks ning ka kasvuhoones kasutamiseks. Sõelutud mulda võib kasutada ka aia tasandamiseks ja erinevate lohkude ja vajumiste täitmiseks.

 

Tallinna Vee muld
Tallinna Vee Haljastusmuld on kõrge toiteväärtusega muld, mis saadakse reoveesette töötlemisel. Tallinna vee muld on sobilik haljastus- ja täitetöödeks. 
NB! Tallinna Vee mulda ei tohi kasutada maal, kus kasvatatakse köögivilja- või marjakultuure ning ravim- või maitsetaimi. Kui maale laotatakse Tallinna Vee mulda, ei tohi eelnimetatud kultuure seal kasvatada ühe aasta vältel.

Tallinna Vee muld saab tasuta, tasuda tuleb vaid transpordi eest.


  Tutvu toodete ja transpordiga siin
  IseKallur.ee | Kalluri teenused

Isekalluri teenused on suunatud väiketarbijale, kellel puudub vajadus liiga suure koguse mulla, liiva vm materjali ostmiseks. Kõik portaalis müüdavad materjalid pärinevad vaid sertifitseeritud tarnijatelt ja karjääridest.